Велнес, фітнес, Ремісид
Життя – це не просто щоденна робота, але ще і відпочинок, який може бути не тільки приємним, але і корисним для здоров'я.
Велопробіги та кінні прогулянки, рафтинг і маунтінбайк, альпінізм і скейтбординг,
скандинавська ходьба і старе добре «тихе полювання», - ось лише мала дещиця варіантів для активного відпочинку.

Та й як може бути інакше, адже світом править «велнес»! Ви вперше чуєте це слово? Не варто дивуватися, - адже саме велнес (від англійського «be well» - бути в порядку) відображає концепцію вашого життя: внутрішня гармонія, збалансоване харчування, розумова активність і, звичайно ж, догляд за тілом і рух!
Догляд за тілом – це не тільки різноманітні косметичні процедури, а й, перш за все, підтримка фізичного стану організму.
І в цьому нам допомагає фітнес (від англ. «to fit» - відповідати, бути в хорошій формі) у всіх своїх іпостасях! Кросфіт і фітбол, стрейчинг і калланетіс, памп-аеробіка і фітнес-катання на роликових ковзанах дарують відчуття бадьорості, допомагають отримати ідеальну фігуру і привести м'язи в тонус.
Про те, що при заняттях спортом навантаження слід збільшувати поступово, дізнається кожен новачок, коли вперше приходить в спортзал. Проте, цього правила дотримуються далеко не завжди. Часто вже після першого заняття багатьом «неофітам» здається, що вони цілком готові для більш серйозних фізичних навантажень.

Як результат – біль в м'язах і суглобах, розтягнення зв'язок і м'язів. Хоча, якщо бути чесними, від подібних неприємностей не застраховані навіть досвідчені спортсмени.
Вирішити проблему допоможе препарат, який розуміється в рішенні спортивних проблем – Ремісид.
Вважаєте за краще не навантажувати організм ліками? Вам нема про що
хвилюватися! Ремісид – це гель для місцевого застосування, тому ризик виникнення небажаних системних ефектів мінімальний. Він був створений для зменшення болю в суглобах і м'язах при фізичних навантаженнях, які можуть виникати в процесі тренувань, а також супроводжувати активний відпочинок.
Секрет Ремісид гелю – в поєднанні його компонентів. Основна діюча речовина, - німесулід, - знімає запалення і зменшує біль, а допоміжний компонент диметилсульфоксид прискорює дію лікарського засобу, допомагаючи німесуліду потрапити саме туди, де він необхідний.

Ремісид допомагає зменшити м'язовий і суглобовий біль, набряк і ранкову скутість суглобів, сприяє збільшенню обсягу руху.

Ремісид гель просто застосовувати: смужку гелю (3 см) потрібно нанести тонким шаром на болючі ділянки і злегка втирати кілька разів на день протягом не більше 4 тижнів.
Ремісид від болю для спортивних перемог!